מסילות לתליית תמונות

מסילות לתליית תמונות

מהן מסילות לתליית תמונות ואמנות

תליית תמונות מעולם לא הייתה קלה יותר עם במסילות התלייה החכמות של CKY. מערכות תלייה אלו מאפשרות לך מגוון רחב מאוד של אמצעים לתליית תמונות, אמנות במהירות ובקלות. לא צריך איש מקצוע כדי להרכיב את המסילות.

מסילות התלייה של CKY מאפשרות גמישות מרבית בבחירת מיקום התמונה בהתאמה מירבית לקיר עליו רוצים להציגה.  מגוון רחב של מסילות, כבלים ווים מאפשרים טווח רחב של פתרונות תליה ומהווים מערכת מושלמת, המכילה קצוות ופינות חיבור בין המסילות לשלמות המערכת ולמראה האלגנטי שלה.

פתרונות התלייה החכמים של CKY נמצאים בשימוש במוזיאונים, גלריות לאמנות, אוניברסיטאות, משרדי ממשלה, מרכזי תרבות עירוניים, בתי ספר, מפעלי היי-טק, משרדים, ובבתים פרטיים.

מערכות התלייה מורכבות משלושה פריטים עיקריים: מסילות תלייה, כבלי תלייה, ווי תלייה.

  • מסילות תלייה בפרופילים שונים, להתקנה על גבי הקיר או התקרה . לאחר התקנת המסילה, אין צורך בהתקנה חוזרת, כל שעושים הוא להזיז את מיקום התמונה.
  • כבלי תלייה ייעודיים עשויים פרלון יצוק שקוף או נירוסטה שזורה, בעלי ראש מתכתי המאפשר חיבור למסילה בכל מקום נתון.
  • ווי תלייה לתמונות הינם ווים ייעודיים המתוכננים עבור כבלי התלייה. יתרונם על פני פתרונות מאולתרים הוא שניתן לכוון גם אותם לגובה הרצוי על גבי הכבל בקלות מופלאה ובזריזות ובכך להפוך את תהליך התליה לקצר ויעיל.

אדריכלים ומעצבי פנים עושים במקרים מסוימים שימוש במסילות כ"פרט ניתוק" או "פרט הפרדה" בין תקרה לקיר, ואז מותקנות המסילות בתהליך הבנייה ומהוות חלק אינטגרלי מהקיר תוך שמירה על כל היתרונות כמערכת תלייה.

להתאמה מרבית של צבע המסילות לצבע הקיר או התקרה, ניתן לצבוע את המסילות בתנור בכל צבע על פי הגדרות צבעים מקובלות בענף (לדוגמא: צבעי RAL).

מסילות התלייה החכמות הן מערכות מודולריות, בקטלוג המוצרים המופיע בתפריט מימין תוכלו לבחור את המערכת המתאימה לכם. התייעצו עמנו ונסייע לכם.